Môj výber
0 položiek
Čo je to? »
Zobraziť Váš košík:
0 za 0 EUR
| Prihlásenie »
Vyberte si kategorii
Úvod > Nové poháre na med alebo recyklovať

Nové poháre na med alebo používať vrátenej?

Jednoznačne odporúčame nové poháre na med, či už zväzové alebo akékoľvek iné. V prvom rade sa u nového obalu vyhnete možným komplikáciám s kontamináciou poháre, pretože u vrátených nemáte istotu, čo, kto a kedy do nich dával. V niektorých prípadoch, aj keď pohár dobre vymyjete, sa nezbavíte pachu, ktorý môže ovplyvniť stočený med. Ako v každom obchode, obal predáva, takže nová poháre, viečko aj etiketa na med sú zárukou dobre uloženého medu, a relatívna istotou, že ste pre zákazníka urobili to najlepšie. Zákazník bude spokojný, čo je základom stabilného predaja z dvora alebo v maloobchode. Ďalšou výhodou novej poháre je úspora času. Novú pohári stačí jednoducho vymyť alebo vypariť v umývačke a nechať uschnúť.

Ak sa budeme baviť o ekológii, sklo je recyklovateľný materiál. Ak použitú pohár vyhodíme do kontajnera na sklo, bude z nej nová pohára a neskončí niekde na skládke. Použité saponáty a luhy pre vymytie použitých pohárov tiež nie sú nič ekologického.

Včelári pri predaji jeho včelích produktov by malo ísť predovšetkým o ich prvotriednu kvalitu, ktorú im najlepšie dodá nový obal.

Bohužiaľ aj ja, ako som začal včelařit a kupoval med od včelárov, som zažil skutočnosť, že med bol znehodnotený nejakým pachom. Takže namiesto voňavého medu som mal uhorkovej-medovú nepáči vôňu, a tento med sa nedá ani jesť. Nikdy nemôžete vedieť, čo kto do pohára dal než vám ju prinesie, a v prevádzke, kde plníte napríklad 300 pohárov, nemôžete každú očuchávať a individuálne ešte zložito vymývať. Rozhodnutie je samozrejme na každom z nás ...

Hot-line: +420 603 729 354 | Cookies
Výrábame Etikety na med a vianočné prianie
|Copyright © 2016 Etikety na med